شرکت کارگزاری ملل پویا

گزارش خردادماه ذوب‌آهن اصفهان

گزارش خردادماه ذوب‌آهن اصفهان

شرکت ذوب‌آهن اصفهان با سرمایه ثبت شده ۷ هزار و ۷۸ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۲۷ هزار و ۸۲۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری نشان داد که به روند صعودی خود ادامه داده است.

میزان درآمدی که شرکت ذوب‌آهن اصفهان در سومین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت ذوبی از فروش محصولات خود به درآمد ۵ هزار و ۵۰۶ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۱۰ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۴۷ درصدی همراه بود، همچنین "ذوب" میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۳ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۴۷ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

بر اساس گزارش فعالیت ماهانه‌ای که شرکت ذوب‌آهن اصفهان از خردادماه خود منتشر کرد بیانگر آن بود که بیشترین تقاضای مشتریان در بازار داخل برای «تیرآهن» بود که از فروش این محصول، به درآمدزایی یک هزار و ۸۴۴ میلیاردتومانی دست‌یافت و بیشترین تقاضای مشتریان در بازار خارج از کشور برای «شمش کالایی» بود که از فروش این محصول به درآمدزایی یک هزار و ۵۰۰ میلیاردتومانی دست‌یافت. "ذوب" نرخ فروش «تیرآهن» را در بازار داخل برابر با ۲۴ میلیون و ۹۶۱ هزار تومان و در بازار خارج برابر با ۲۴ میلیون و ۵۸۲ هزار تومان به‌ازای هر تن اعلام کرد و همچنین نرخ فروش «شمش کالایی» را در بازار داخل برابر با ۲۱ میلیون و ۴۱۴ هزار تومان و در بازار خارج برابر با ۲۱ میلیون و ۴۵۳ هزار تومان به‌ازای هر تن اعلام کرد.

دوشنبه 19 تیر 1402 محصولات فلزی