شرکت کارگزاری ملل پویا

خروج "حریل" از روند صعودی درآمد

خروج "حریل" از روند صعودی درآمد

شرکت ریل پرداز سیر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال جاری میزان درآمد عملیاتی که در این دوره از خود بر جای گذاشت برابر با ۳۱ میلیارد تومان بود و از ابتدای سال مالی تاکنون نیز به درآمد تجمیعی ۲۹۷ میلیارد تومانی رسید.

میزان سرمایه به ثبت رسیده توسط این شرکت در ۷ ماه گذشته از ابتدای سال مالی ۳۷۳ میلیارد تومان اعلام کرد، میزان درآمدی که حریل در مهرماه شناسایی کرد نسبت به میانگین درآمدی در ۶ ماه گذشته به دست آورد ۳۰ درصد پایین‌تر بود.

میزان درآمد "حریل" در مهرماه از خدمات و فروش به دست آمد که در مقایسه با ماه گذشته ۳۷ درصد کاهش را به دنبال داشت، در هفتمین ماه از سال جاری میزان درآمدی که به ثبت رساند نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۱۸ درصد اُفت را شاهد بود.

همان‌طور که گفته شد از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه ۱۴۰۱ درآمد تجمیعی که این شرکت شناسایی کرد برابر با ۲۹۷ میلیارد تومان بود که نسبت به سال گذشته با افزایش ۳ درصدی همراه بود.

بخش «حمل (ذوب آهن)» با ۱۵ میلیارد و ۷۱۳ میلیون تومان درآمدزاترین بخش "حریل" در مهرماه بود و این بخش در مقایسه با ماه گذشته کاهش ۴۹ درصدی را به دنبال داشت و لازم به ذکر است که در حوزه «حمل (فولاد خورستان)» نیز با کاهش ۲۲ درصد همراه بود و به مبلغ ۱۳ میلیارد تومان رسید.

دوشنبه 23 آبان 1401 بررسی اجمالی