شرکت کارگزاری ملل پویا

معاون امور ناشران و اعضا بورس تهران منصوب شد

معاون امور ناشران و اعضا بورس تهران منصوب شد

با حکم مدیر عامل بورس اوراق بهادار تهران، مجید نوروزی به سمت معاون امور ناشران و اعضا منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از روابط عمومی بورس اوراق بهادار تهران، مجید نوروزی چهره ای شناخته شده و دارای سوابق علمی و حرفه ای در بازار سرمایه با حکم مدیر عامل بورس تهران به سمت معاونت امور ناشران و اعضا منصوب شد.

 وی پیش از این در سمت های مدیریت پذیرش اوراق بهادار و مدیریت امور اعضا در شرکت بورس تهران فعالیت داشته و از این پس با حکم علی صحرائی مدیرعامل بورس تهران، به‌عنوان معاون امور ناشران و اعضا به فعالیت خود در بورس ادامه خواهد داد.

نوروزی از کارشناسان فعال بازارسرمایه بوده که فعالیت حرفه ای خود را از سازمان کارگزاران بورس اوراق بهادار تهران در سال ۱۳۸۰ آغاز کرده است.

وی سال های ۱۳۸۴ و ۱۳۸۵ در سمت معاون پذیرش اوراق بهادار سازمان کارگزاران بورس اوراق بهادارتهران و از سال ۱۳۸۵ الی ۱۳۹۰ در سمت مدیر پذیرش اوراق بهادار بورس تهران فعالیت داشته است، سپس با سمت های معاون تامین مالی شرکت تامین سرمایه سپهر و مدیر عاملی شرکت توسعه اقتصادی آرین در بازار سرمایه حضور داشته و از این پس در سمت معاون ناشران و امور اعضا بورس تهران به فعالیت حرفه ای خود ادامه می دهد.

گفتنی است: نوروزی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حسابداری را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده و هم اکنون دانشجوی دکتری مدیریت مالی است.

یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 اخبار