شرکت کارگزاری ملل پویا

امروز صورت می گیرد؛ عرضه ۳۳ هزار تن مواد شیمیایی در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی

امروز صورت می گیرد؛ عرضه ۳۳ هزار تن مواد شیمیایی در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، میزبان عرضه ۳۳ هزار و ۲۹۲ تن مواد شیمیایی است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، طی این روز و در تالار مذکور ۲ هزار و ۵۰۰ تن وکیوم باتوم و ۵۰۰ تن قیر عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۱۰۰ هزار و ۹۰۰ تن قیر نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.

تالار محصولات صنعتی و معدنی نیز در این روز شاهد عرضه ۱۰ هزار تن آهن اسفنجی، ۲ هزار و ۲۰۰ تن سبد میلگرد، ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۲۰ کیلوگرم شمش طلا است.

همچنین تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، میزبان دادوستد ۴۰ هزار تن وکیوم باتوم بود.

طی این روز و در تالار مذکور یک هزار تن سلاپس واکس، ۲۲۵  تن قیر، ۴۰۰ تن گوگرد، ۲۸۰ تن مواد شیمیایی و ۴۰ هزار و ۸۳۲ تن مواد پلیمری معامله شد.

براساس این گزارش،  ۵ هزار و ۳۹۰ تن سبد تیرآهن و یک هزار تن شمش هزار پوندی آلومینیوم نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی به فروش رسید.

این گزارش حاکی است، ۲۵۰ تن عایق رطوبتی و ۳ هزار و ۴۱۰ تن قیر هم در تالار صادراتی بورس کالای ایران معامله شد. تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران هم در این روز معامله ۱۱ کیلوگرم زعفران رشته ای را تجربه کرد.

چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 اخبار