شرکت کارگزاری ملل پویا

معرفی شرکت کارگزاری ملل پویا


شرکت کارگزاری ملل پویا (عمران فارس) از سال 1385با سرمایه 230 میلیارد ریال (100 درصد پرداخت شده) طی شماره ثبت 18451 شروع به فعالیت نموده است و به عنوان یکی از کارگزاران فعال در بخش خصوصی نسبت به ارائه خدمات در زمینه های معاملات اوراق بهادار، مشاورۀ عرضه، پذیرش و درج، مشاوره سرمایه‌گذاری، آموزش و پژوهش و خدمات الکترونیکی سهام اقدام می نماید. این شرکت با رویکردی کاملا علمی و تمرکز بر رضایت مشتریان، برنامه راهبردی خود را مبتنی بر توسعۀ کمی و کیفیِ خدمات و گسترش جغرافیایی شعب، قرار داده است. برخورداری از کادر مجرب و متخصص، شناخت کامل وضعیت بازار سرمایۀ کشور، خواست و توانایی برای یادگیری مستمر از منابع علمی مختلف و عملی کردن آن، مهمترین مزایای رقابتی شرکت می‌ باشد.
کلیه مجوزهای صادره شامل (معاملات اوراق تامین مالی، معاملات کالا، معاملات مشتقه مبتنی بر اوراق بهادار، معاملات بر خط اوراق بهادار، معامله بر خط کالا و اوراق مبتنی بر کالا، مشاوره عرضه و پذیرش شرکت ها) طی مکاتبه شماره 122/136481 از تاریخ 1402/06/22 به مدت 5 سال توسط سازمان بورس و اوراق بهادار صادر گردید.

اصول و اعتقادات حرفه ای

از دیدگاه ما تنها رعایت قوانین و مقررات،کافی نبوده و معیار های ما در سطحی بالاتر قرار دارند. ما تعهداتی بلند مدت داریم و تنها به یک فصل از سال نمی اندیشیم. این تعهدات موجب می شود که در حرفه خود به عنوان یک کارگزار همواره اصول اخلاقی و حرفه‌ای را رعایت کنیم. اعتماد در کانون این ارتباطات قرار دارد و این اعتماد بر پایه صداقت، درستی و پایبندی به اصول اخلاقی و حرفه‌ای زیر استوار است:

  • رعایت قوانین و مقررات در امر کارگزاری
  • رعایت مقررات و کنترل های مالی
  • حفظ اسرار مشتریان
  • ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفیت
  • احترام به حقوق مشتریان و اخذ باز خورد از مشتریان
  • عدم دخالت منافع شخصی به هنگام تصمیم گیری
  • پرهیز از تبلیغات نادرستی که موجب انتشار اطلاعات گمراه کننده باشد
  • کوشش فراوان و همه جانبه در راه انجام وظایف محوله

بیانیه ماموریت

ماموریت شرکت کارگزاری ملل پویا (عمران فارس) این است که از طریق شناسایی کامل و تحلیل وضعیت بازار و مشتریان، خدماتی با بالاترین کیفیت ممکن و حداکثر سودآوری، برای سرمایه‌گذاران و مشتریان ارائه نماید. به هنگام عرضه خدمت می‌ کوشد به مشتریان خود خدماتی کامل و متفاوت عرضه کند و در این زمینه مشاوره لازم را ارائه نماید. ما می‌ کوشیم با کمترین هزینه ممکن بهترین خدمات را ارائه نموده و در بازار پیشرو و خلاق باشیم. پیروزی در پی محاسبات متعدد و شکست نتیجۀ محاسبات اندک است.

همین حالا تماس بگیرید